Ką mes darome

DIZAINAS

Siūlome visas dizaino ir projektavimo paslaugas. Projektų vadovai, technikai ir dizaineriai glaudžiai bendradarbiauja tam, jog būtų užtikrintas unikalus idėjos įgyvendinimas ir sklandus vykdymas. Išmanome visas spaudos technologijas, suprantame įvairiausias gamybines technikas. Nuolat dirbame ties pačiais įvairiausiais projektais.

PARODŲ STENDAI

Darbas su mumis reiškia dedamas visas pastangas ir pajėgas, sklandžiam ir išskirtiniam jūsų kompanijos pasirodymui parodose. Įvertinę jūsų lūkesčius ir tikslus, atsižvelgdami į numatytus biudžetus, gebame pasiūlyti geriausius koncepcijos, dizaino ir konstrukcinius sprendimus. Pasirūpiname projektu nuo pradinės stendo idėjos iki vizitinės kortelės ant stalo ar kavos aparatu su šviežia kava. Stendų statymui naudojame unikalias beMatrix konstrukcijas, kurios suteikia galimybę iš tų pačių elementų montuoti sienas, grindis, lubas ar net baldus. Įgalina išgauti aptakias, lenktas formas, bei netikėtus sprendimus.

VERSLO RENGINIŲ DEKORAVIMAS

Kuriame ir gaminame, parduodame ir nuomojame pačius įvairiausius dekoro elementus renginiams. Šviečiantys pilonai, plastikiniai kubai, pakylos, įvairios foto sienos, tūriniai elementai ir dar daug daugiau.

BIURŲ DEKORAS IR INFOGRAFIKA

Biuras reprezentuoja jūsų verslą, jame pratęsiamas jo identitetas. Logotipai ir kita grafika erdvėse, nuorodų sistemos, stiklo pertvarų grafika, įtempiamos, apšviestos tekstilės, ar augalų sienos, tai keli būdai biurą paversti vizitine jūsų verslo kortele.

PREKYBOS VIETŲ DEKORAS

Nepasitelkus kūrybiškumo, parduotuvėse, prekybos centruose ar paslaugų salonuose dėmesio neatkreipsite. Nebeužtenka gražaus spaudos maketo. Nebeužtenka nuolaidos. Nebeužtenka tik gero produkto. Reikalingas efektingas visumos išpildymas, reikalingas wow efektas, reikalinga nustebinti ir spėti padaryti kažką, ko dar niekas nepadarė. Esame inovatoriai. Pasitelkdami patirtį, technologines žinias, srities išmanymą, bei puikų skonį, sukursime wow, jei tik pageidausite.

REKLAMA ANT TRANSPORTO

Spausdiname ir klijuojame lipdukus ant įvairiausio transporto (lenkvieji, sunkiasvoriai, krovininiai automobiliai). Naudojame aukščiausios kokybės medžiagas, tinkamas atitinkamam sprendimui pagal techninius reikalavimus, suteikiame garantijas. Be automobilių apklijavimo, gaminame magnetus, kurie yra laikinas ar labiau lankstus sprendimas.

NESTANDARTINIAI SPRENDIMAI

Tai lyg stebuklų šalis jūsų kūrybos skyriui. Mes pagaminsime viską.

SPAUDA

Visų rūšių spauda verslui.